Makijaż: kiedy przejąć władzę

Uncategorized

W  tego odważnego młodego pokolenia z ultra związana życie. W 18-35 lat mogą nas wiele nauczyć o trybie konsumpcji i ich zwykłej urody.

Oczekiwania w makijażu twarzyOczekiwania w makijażu twarzy

Porusza się w dziale kosmetyki i nie bez powodu, marek ciągle wymyślać się, aby spełniać oczekiwania 18-35 lat. Że pokolenie Y-to, przede wszystkim, będzie raczej pozostać niezależne. Tak do makijażu, który opuszcza pole wolnej osobowości, jak druga skóra. Slogan-to pewność siebie. Wierzę w to, że przechodzi przez makijaż, który można łatwo zapomnieć, produkty, które trzymają i nie fałszywe skakać lub nawet historii z doświadczenia innych beautistas.

Makijażu, który wie, co powinno być zapomniane, co to jest?Makijażu, który wie, co powinno być zapomniane, co to jest?

W  jeździć na trend nude. Przechodzi przez naturalny kolor skóry i makijażu, który już nie myśli. Ale oczywiście nie usuwa rozwoju różnych metod, aby zastosować makijaż. To jak tysiące tutoriali piękno w internecie.

To już nie wystarczy produktu, aby przekonać Миллениалов, ale właściwie cały zakres, który jej towarzyszy. Podręczniki, komentarze blogerów lub Youtubeuses, aplikacja mobilna i znanych muza, pewność siebie przechodzi moda i nastrój życia.

“Kobiety mają teraz szeroki wybór twórców Treści, aby łatwo zebrać wskazówki na temat najnowszych produktów i technologii na swoje telefony komórkowe. Czy to przyjaciel, który dzieli skórę niepokój lub blogger z pięknym zadymionych oczu, kobiety polegają na inne kobiety, które, jak wierzą, mają mniej otrzymać, dzieląc się swoim know – zrobić piękno” – mówi Facebook inteligencji, sieci społeczne działu badawczego.

Nic dziwnego, że piękna teraz przechodzi w ręce portalach społecznościowych. Po zapełnieniu Facebook z wideo strony tutos, Instagram i pinterest powalczyć o pierwszy stopień podium w kategoriach inspiracji.

Pięknem ikon tego pokolenia

Są one nazywane Taylor Hill, Gigi Hadid, Staz lub Christina opiera się i wraz z tysiącami zwolenników we wszystkich swoich portalach społecznościowych. Manekiny, rodziców chrzestnych lub blogerów, te zdjęcia inspirowane. Młodych kobiet, które nie boją się pokazać swoje wady na płótnie, a nawet pokazać się naturalne. Wielu ich zwolenników identyfikować się z nią-dziewczyny w tej chwili do tego, aby wziąć swoją dawkę pewności siebie. Przynajmniej ich poczynania obserwują, spodobało i skopiował. Kosmetyki, których używają są gwarancją jakości.

Rzeczy Stinga na Taylor HillRzeczy Stinga na Taylor Hill

Już się nie pokazują ten amerykański manekin. Jej 20-letnia kobieta, która jest w każdym paradzie, w tym Victoria ‘ s secret i kto został wybrany lancôme, jeden z jego dziewczyna w tym momencie.

Go tworzą

Gdy model pozowanie zdjęcia makijaż na sieciach, jej zwolennicy lubią wiedzieć, że jej makijaż sztuczki, aby przyjąć te same gesty urody.

Naturalny Dźwięk

Żaden makijaż nie przestraszyć go i anioł Victoria ‘ s secret nie wstyd pojawiać się bez makijażu przed swoim prawie 7 milionów subskrybentów w Instagram. Taylor Hill nawet iść tak daleko, aby zrobić zdjęcie, kiedy się obudzi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *